BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

O jei tu neateisi?

Ir aš vėl laukiu nakties. Kad joje išvysčiau tavo akis,tokias pamirštas, nebe savas, kad dar kartą paliesčiau tavo plaukus, ir išbučiuočiau tavo kūną, kuris seniai prarado savo svaigų saldumą, kad būčiau tavo fėja, o tu mano paskutinis herojus, senas naujas herojus ir vėl paskutinis herojus.

Ir šiąnakt aš neklausiu, ką tu veikei dieną? Su kuo ir kur buvai? Net kas esi neklausiu. Man šiąnakt tik tiek užtenka.

Naktiniai princai , kažkada išdyla su visu jausmu jiems, aš užmiršiu kaip tada tu mane vadinai. Bet šiąnakt man to užtenka. Šiąnakt aš negalvoju, kur tu būsi ryte ir ar dar grįši. Nepriekaištausiu, nes vieną rytą tu pramerksi akis ir suprasi, kad aš išėjau pirmoji. Tokia jau ta mūsų meilė. Ar tai apskritai meilė? Tai tik bandymas įrodyti, jog esam laisvi, kad ir kokie surakinti būtume, kad ir kaip negalėtume atsiplėšti nuo žemės ir pakilti į laisvę. O rinktis meilė ar laisvė? Per daug sunku, juk mums reikia abiejų. Ir aš vėl laukiu tavęs ateinant, be priekaištų, be užgaidų, be principų, tiesiog su didžiule meile ir su savo laisve. O jei vieną naktį tu nebe ateisi? Tada aš žinosiu, ji atėmė iš tavęs laisvę, o tu iš manęs meilę.

Tiesą sakant man kartais skauda, kad visi turi tavęs daugiau negu aš. Kad apie mane tu pagalvoji tik vienuoliktą dieną iš dvylikos. Ir kad tavo miesto gatvių aš visai nepažįstu.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »