BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pienių vynas

Pameni? Kaip pienių vyną iš tavo lūpų gėriau, užteko tiek nedaug ar ne? Pameni kaip kojas purpuriniame saulėlydyje skalavom? Kaip balos po lietaus, ateities veidrodžius atstodavo, tik nieko drumzlino juose nematėm? Ar pameni kai viską skaudėdavo nuo juoko? Ir buvom pamiršę kokios ašaros sūrios? Ar tu pameni kai nieko nieko nereikėjo? TAI KODĖL DABAR PO VELNIŲ REIKIA TIEK DAUG? KODĖL KASNAKT AŠARŲ SŪRIMĄ BURNOJE UŽLAIKAU? Kodėl sniegas uždengė balas, kuriose dabar nieko nebematau? Kodėl laimę savo manosios kaina kuri? Nes tavoji brangesnė, svarais įvertinta? O manoji? Manoji dienomis, tavo ir mano? Dienomis, kurios niekada niekada nenuvertės, dienomis, kurios mane turtingiausia pavertė, dienomis, kurias tu be jokių skrupulų iš manęs atėmei. Ar skanus dabar tau pienių vynas? Ar pavilgai lūpas juo rytais? Ir kas jas nubučiuoja? Ar ji tokia pati laiminga kokia aš buvau tada?

Tu blogas žmogus? Ne, tu ne toks, tu tiesiog silpnas žmogus, silpnas meilei, kuriai neatsispiria niekas, meilei pinigams.

Mano namuose daugiau nėra vyno, ir aš nebemėgstu ledų, dabar aš dažnai būnu nepažįstamuose namuose ir retai žiūriu filmus. Aš vėl plaukus pinu, man nepatinka kai vėjas taip akiplėšiškai juos glamonėja, taip kaip tu tomis dienomis kai nieko netrūko, kai mano plaukai tau jūra kvepėjo. Dabar aš nebekalbu apie laimę, dabar aš su ja susipykus. Tu mane pakeitei? Taip bet laikinai…

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »