BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tik ne į cirką, jau geriau į psichūškę

Nes liūdesys verčia mąstyti apie dalykus, apie kuriuos ne visada susimąstome būdami džiaugsmingi. Nes ašaros labai ypatingai įprasmina veidą ir man gražu kai jos susikaupia lūpų kampučiuose. Nes šiandien begalo lyja ir daug valandų praeitų jei bandyčiau tušu ant balto lapo gražiai išdėstyti tai, ką jaučiu, o svarbiausia kaip tai jaučiu….

Tik du įrašai per pusę metų, daugiau viskas ten, kur niekas negali perskaityti, paliesti, išgirsti. Ir man tikrai neliūdna, nenoriu šitos kvailos melancholijos gaidelės, kurią nuolat girdžiu savo mintyse. Kartais norėčiau daugiau triukšmo, bet nebemoku jo tinkamai priimti ir per greit pavargstu. Dabar gyvenu tyloj, savotiškoj tyloj. Galbūt toj tyloj prieš audrą, toj daug žadančioj tyloj…

Tu mane turi, tiesiog tiek… Bet kiek daug visko neturiu aš. Man nėra blogai, o tau netgi labai gerai. Ir viliuosi, kad taip dalinames laimę lygiom dalim. Stengiuosi pamiršti skaičius. Rodiklius. Kriterijus. Tiesiog būti tuo kas esu. Nesiveržti per daug toli, nesustoti vietoje. Neišsakyti visko, kas mano širdy, netylėti, lyg burną vandens prisisėmus. Atsakyti tau tuo pačiu, nesuteikti nei per daug, nei per mažai. Juk žmonės mėgsta aukso viduriuką. Ir galų gale dabar taip madinga, būti tobulu. Taip, šis žodis neturi reikšmės, bet visgi kažkur jis juk veda tiesa?

Ir tos moterys, kuriomis paslapčia žavėjausi, stiprios ir atsparios meilei. Gražios, prabangios, savarankiškos, mėgstančios kokybę, neieškančios žodžio kišenėje, net ir jos, žiūrėk, verks kažkada kruvinom ašarom ir sudaužyta širdim. Nes taip būna, nes tap, juk, turi būt. Todėl atiduodu save tau. Kad būčiau užtikrinta, jog man taip niekada nenutiks, kad turėčiau savo ramybės uostą, kuriame DABAR yra gerai. Ir viliuosi, kad mano siela neims dairytis tolimesnių kraštų.

Žinai, regis anksčiau rašyti būdavo lengviau, gal padėdavo cola, ir kava visai pagelbėdavo? Dabar gal reiktų tiesiog prisigerti…

Sako, kad mūsų namuose anksčiau buvo gera, sako, kad daug triukšmo ir juoko ir ašarų būdavo juose, sako, kad niekas, girdi, niekas nepraeidavo pro šalį, neužsukęs kavos, ar gal šampano. Sako, kad čia visos kėdės nuolat būdavo užimtos, ir taurės sklidinos, sako, kad čia nieko netrūko. Ir ko tu stebiesi, kur viskas dingo, juk jau ir mūsų pačių čia nebėra ir mes pačios nebelabai norim čia grįšt….

Nebeesi dama su balta skrybėle, o man regis nebetinka trumpi plaukai, nebeesam nei ambicingos nei juokingos. Mūsų grožis toks drastiškas ir visas nupirktas, ir viskas jau nebe taip, bet nieko tokio mes sukursim naują praeitį ir sutvirtinsim ją taip, kad neteks paleisti daugiau…..

Ar jauti kaip iš paskutiniųjų bandom išlaikyti praeitį už tų sudilusių gijų, ir žinom nutruks jos ir mes krisim kažkur kartu su ta praeitim, bet jei paleistume ją dabar, vėliau gal netektų verkti. Išeikvotume ašaras dabar ir poto mokytumėmės šypsotis, ir ptoto kurtume naują praeitį, sutvirtitume ją taip kad netektų paleisti galbūt…. Ar jauti kaip lipdom nutrupėjusias namo sienas, lipdom iš paskutiniųjų, bet ne iš molio ir ne iš cemento, ne iš betono, tiesiog iš plastelino, ir tirpsta, ir šlampa, lietus ir vėjas į vidų braunas ir niekas, niekas nesilaiko…..

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »