BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šimtai naujų dienų…

Žmonės kalba, kad kiekviena daina gali tapti kažkieno įkvėpėja, sako, kad pakylanti saulė kasrytą įkvėpia milijonus žmonių žygdarbiams ir girdėjau dar, kad geros rytinės kavos puodelis kartais gali būti tavo naujo puslapio pradžia. Ir šiandien aš turbūt nepasiruošus žygdarbiams, bet labai noriu pozityvo, kvėpuoju gėriu, regis, ir atrodo tai labai gera diena.

Niekada negyvenome prabangiuose namuose, ir turbūt niekada negyvensime. Niekada nebuvome iš turtingų rajonų, ir prašmatnios gatvės mums buvo svetimos. Mes niekada neišradome elektros lemputes ir niekada nesukursime garsiausio prekinio ženklo. Nebuvom niekada princesės nužengusios iš pasakos ir princų niekada nesutikome. Mes tik paprastos mergaitės iš pilko miesto. Su didelėm svajonėm ir labai mažom galimybėm. Mes tik bailios pelytės, nedrįstančios mesti sau įšūkio, išsiilgusios ramybės ir saugaus uosto. Ir žinoma, tai nepateisina mūsų, tai neatleidžia mūsų nuo atsakomybės jausmo.

Visi mes norim tobulo SAVO gyvenimo ir kasrytą dažnai patys maitinamės šia idėja. Mes visi iš anksto žinome koks turėtų būti mūsų gyvenimas. Tik vėliau patys įkliūname į šio supratimo spąstus. Atsisakome vaikystės svajonių arba pakeičiame jas saugesnėmis, brandesnėmis. Ir aš puikus to pavizdys slepiuosi už savo pareigų, privalomybių, teisinuosi prieš dideles svajones, kurias kadaise statėme su brangiausiais pasauly žmonėm, teisinuosi: ne vieta ir ne laikas, užaugom, ką žmonės pasakys….

-Svarbiausia atrasti laimę čia ir dabar. Kaip manai ar kada galėsi jaustis liminga…čia?

- Gal leidom baimei užaugti didesnei už tikėjimą savo svajonėmis? Iir nors mūsų kompforto zona jau baigėsi seniausiai aš nežinau, vis dar, kas yra gyvenimas…

Ir velniop tuos visus išvedžiojimus šiandien, nusivylimus ir nuoskaudas, klaustukus ir daugtaškius. Labiau už viską šiandien noriu truputėlio laisvės nuo visų tų įsipareigojimų, atsakomybių, standartų, nuomonių, žvilgsnių, vertinimų. Noriu pasilikti namuose, noriu dar vieno kavos puodelio, šokoladinio sufle su avietėmis, na ir švelnaus tavo šypsnio. Norėčiau šiandien  tiesiog visko iš naujo…

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą