BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

stupid woman

Turbūt kvailai atrodau, kai vieną dieną neprašoma krentu tau į glėbį ir pažadu tekėti, kai pažadu su juo nors į pasaulio kraštą, neprašoma, nelaukiama. Turbūt kvailai atrodau, kai priimdama kurijoziškiausius gyvenimo sprendimus, polemizuoju apie gyvenimo prasmes, tiesas. Kvailai atrodau. Kaip kokia idiotė kai nueinu daugybę myliu basa nors kieme stovi mašina neliečiama. Žiauriai kvailai atrodau, kai vieną dieną geriu arbatą be kruopelytės cukraus o kitą pasistatau colos butelį ir mėgaujuosi tuo cukraus perteklium nuodijančiu mano organizmą. Kvaila. Bet ar tu išsaugosi bent dalelę prisiminimo manęs? Po daug metų, kai taip ir neištekėsiu už tavęs. Kai būsim seniai pamiršę, kokia svari ta tikro jausmo vertė. Kai nustosim laimės ieškoti žmonėse, kai imsime laimę statyti patys. Vieni. Be kitų. Be pagalbos. Ar išsaugosi dalelę prisiminimo manęs? Tikiu, kad tada man to net nereikės, bet dabar tiesiog užtektų žinoti.

Jei įdomu gyvenu kaip visuomet kažkokioj vidinėj nelaisvėj, vidinėj frustracijoj. Per daug geltonos spalvos staiga atsirado mano melsvoj pilkumoj. Džiugina, bet ar ilgam? Aš laimės ieškotoja, ne statytoja. Turbūt nesugebu. Permažai talentinga. Neįsimenu gatvių pas tave. Neįsimenu. Trečios eilutės dainoje. Apsiriboju trimis paskutiniais skaičiais tavo telefono numeryje. Ir savo. Nesugebu nerimtai žvelgti į mane ištikusias nesėkmes. Nesugebu leisti sau daugiau nei manau esu verta. Ir visada jaučiuosi skolinga kažkam už kažką. Man liūdesys kažkoks mielesnis širdžiai nei laimė, kurioje nėra prasmės. Ir taip man visur reikia tų kvailų prasmių…

Ne tokios tau manęs reikėjo, ne pas tokią mane grįžai. Bet žinai ką? ir aš ne tokio tavęs laukiau. O užuovejų daug. Bet aš bijau. Per daug branginu dalelytę prisiminimo tavęs. Ir kaip gi man tave paleisti? Kai į tave sudėjau tiek laukimo tiek laimės netikros. Bijau savo žodžių. Bijau likti tuščia. Bijau per daug pamilti šitą vidinį nusivylimą. Bijau priprasti prie penktadienių ir apgirtusio tavęs. Bijau priprasti prie lengvo gyvenimo ir nustoti norėti daugiau. Bijau nustoti kapstytis šiame užsistovėjusiome vandenyje ir pamiršti kaip mėgome plaukti prieš srovę. Bijau. O tu?

O ką darytum tu, jei būtų galima daryti viską?

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) to “stupid woman”

 1. Kovas 13th, 2014 | 20:53

  Tame ir yra bėda, kad dažnai mums skausmas atrodo toks pateisinantis, toks išlaisvinantis argi ne taip? Gali leisti sau būti gyvenimo nevykėliu su sąlyga, kad labai liūdėsi ir save nuolat grauši. Tada viskas bus gerai. Bus lygybė ir harmonija. Bus ta tavo taip vadinama kvaila prasmė. Kvailas žmogus kentės dėl to, kad yra kvailas ir kadangi bus užsiėmęs kentėjimu niekas negalės pasakyti, kad jis nieko nedaro. Tobulas pateisinimas tobula harmonija…

  Tik žinai. Tu nesi tokia. Nesi nei kvaila nei nevykėlė. Tik tai, kad bijai tų geltonų spalvų manau yra kiek blogai. Tiesiog tai ir tereiškia, kad iš tikro bijai būti laiminga, bijai laiminga būti nuolatos ir tik lauki to laiko, kai viskas vėl bus blogai. Tiesiog taip elgiasi dauguma. Taip elgiuosi aš… Bet kaipgi minėjau, tu ne tokia. Tai ką čia aprašai kaip savo trūkumus, kad ir nesugebėjimą ramiai žvelgti į tave ištikusius rūpesčius, yra netiesa. Tai nereiškia, kad esi irzlus ir nusiraminti negalintis padaras, tai rodo, kad tau rūpi, kad nori išspręsti problemas, kad nori pasielgti teisingai, nes žinai, kad kažkas dar nebaigta ir kažką dar galima pakeisti. Tai puikus bruožas. Ir aš tuo nesistebiu, nes tu pati esi puiki. Kodėl taip nemąstai? Kodėl renkiesi melą vietoj tiesos? Kodėl sakai, kad esi neverta kažko kito ir nekeli klausimo ar jis yra vertas tavęs?

  Džiugu, kad vėl parašei. Pavyko kaip visada tau puikų įrašą išleisti į apyvartą. Daug minčių sukelia jis.

 2.   Dominyka
  Kovas 29th, 2014 | 13:48

  Gražus įrašas, nors ir skaudokas. Skausmas yra dalis visko, kas daro mus laimingus. Tokie tie gyvenimo paradoksai. Bet nereikia jo bijoti, nereikia bijoti ir laimės. Nesi kvaila, tiesiog jauti. Ir vieną dieną ta geltona galbūt taps didžiausia dovana ir suprasi, kad jos reikėjo Tavajam mėlynai pilkšvame fone. Sėkmės Tau. :)

Rašyk komentarą