BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visur ieškojom to, kas jau seniai buvo šalia

Kažkaip labai sunku pradėti šiandien… Nes ne taip ir seniai vienas nuostabus žmogus, labai protingas tiesa paklausė manęs: Na kodėl mes taip mėgstam viską sutalpinti į raides. Uždaryti jausmą reikšmėje. Auč. Todėl, nes aš kvaila reikšmių ieškotoja, negaliu, nemoku kitaip, kiekvienam veiksmui, jausmui, žodžiui, aš ieškau priežasties, pateisinimo, prasmės ir rezultato. Tad žemai lenkiuosi šiandien sesę tau ir prašau neteisk,  širdy ir tu tokia esi. Šiandien turėčiau numegzti savo saulei šilčiausias pasaulyje kojines, bet gal rytoj mieloji. Nes šiandien nesninga ir aš norėčiau turėti amneziją.

Turiu atsiprašyti vieno žmogaus. Ir prisipažinti, taip, aš kartais renkuosi kam atrašyti. Atsiprašau. Taip, aš šiandien turbūt kažką myliu labiau nei pačią save. Atsiprašau. Ir taip, turbūt daugiau nebus žalios arbatos, apdulkėjusių knygų, kurias skaitėm tik mes, bėgiojimo rytais ir tų pasimatymų daugiau nebus. Bet aš nesakau, kad man ne gaila… Išjungiu bėgančią eilutę ir ašaros nukrenta ant kompiuterio klaviatūros. Man gaila, todėl kaip įmanydama ieškau naujų tradicijų tau ir man, bet regis mus dabar jungia taip nedaug, gal tu žinai kodėl taip yra? Gal kaltos aplinkybės?

Labiausiai už viską, bijau nuvilti. Gal todėl tu taip pyksti ant manęs kai stengiuos visiem būt gera ir vis nesigauna. Neaplankau  kai manęs taip laukia, nes buvau pas kažką kitą. Nemylėjau jo dainų ir niekada nedrįsau jam to pasakyti. Kartais nuoširdžiai norėčiau, būt pamiršta, net jei tuomet iš visų jėgų, stengčiaus, kad kažkas mane prisimintų.

Mano namai šiandien nekvepia kalėdom ir juose nėra eglutės, gėda ir prisipažinti, bet man nesvarbu. Nesvarbu jei negausiu dovanų šiemet, ir nesvarbu jei nešausiu fejerverkų laikrodžiui išmušus 2015-uosius, nes tiesą sakant mano gyvenime tai nieko nepakeis. Bet švenčių proga norėčiau visiem palinkėti, kad per kalėdas galėtumėt būti su tais, su kuriais norit labiausiai ir niekada nereiktų rinktis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras to “Visur ieškojom to, kas jau seniai buvo šalia”

  1.   Petras
    Sausis 20th, 2015 | 20:52

    Labai pažystami jausmai,patirtys,rezonuoja stipriai.

Rašyk komentarą